RADIO TAXI DOMINO

Firma taksówkowa RADIO TAXI DOMINO działa na wrocławskim rynku nieprzerwanie od maja 1997 roku. Początki naszego funkcjonowania ściśle wiążą się z trudnym dla Wrocławia okresem – wielką powodzią z lipca 1997. Już wtedy – pomimo, że byliśmy mało jeszcze znaną – przyszło nam ostro wziąć się do roboty. Telefon dzwonił non stop – ludzie oczekiwali na taksówki aby „ewakuować” się z bardziej zagrożonych powodzią terenów. Wśród firm taksówkowych miasta zachowaliśmy najdłużej łączność telefoniczną. Jednak i ta w końcu została przerwana. Nasi kierowcy, podobnie jak i większość mieszkańców wrocławskiego grodu, zamienili cztery kółka na rowery, wzięli się za napełnianie worków piaskiem i budowanie tam. Był to trudny czas dla wszystkich. Bardzo mocno wbił się w naszą pamięć!

A później, kiedy już wielka woda opadła i w mieście zaczęto przywracać ruch samochodowy włączyliśmy się w akcję „Dary Dla Powodzian”. Od wszystkich osób, które zgłaszały telefonicznie chęć przekazania wszelakich darów – odzieży, pościeli, artykułów szkolnych – nasi kierowcy odbierali je i nieodpłatnie przewozili do gmachu Urzędu Wojewódzkiego gdzie były następnie rozdzielane przez Sztab Powodziowy osobom potrzebującym.

Tak wytworzyło się w nas przekonanie, że taksówki w mieście to nie tylko wygoda, komfort czy wręcz luksus. Taksówki mają do spełnienia ogromną rolę, wręcz misję i jeśli zajdzie jakakolwiek potrzeba – zawsze jesteśmy do Państwa usług!

Firmia DOMINO-TAXI współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi kierowcami taksówek osobowych, wśród których są i panie, i panowie. Niektórzy władają biegle lub w stopniu komunikatywnym językiem angielskim, niemieckim, rosyjskim. Przy zapotrzebowaniu na obsługę w języku obcym prosimy powiadomić dyspozytora.

Stawiamy na profesjonalizm, miłą i rzetelną obsługę, wysoką jakość świadczonych usług oraz gwarantujemy Państwu – naszym Klientom bardzo przyjazną cenę.

Nasza flota to samochody osobowe różnych marek o dobrym i bardzo dobrym standardzie. Oprócz aut do przewozu czterech pasażerów dysponujemy taksówkami Vanami do przewozu

5-6 pasażerów oraz busami dla 7-8 pasażerów.

Ponadto oferujemy przewozy bagażowe specjalnym Busem marki Mercedes VITO.